Activity

 • Pershendetje! E kam nje djal ne moshen 6 javore, djali ushqehet me qumesht te gjirit mirepo po qan shume. Ne po mendojme qe po ka shtrengime ne bark, a ka ndonje terapi apo mjeksi alternative?
  faleminderit paraprakisht.

 • Përshëndetje, ju lutem, shikoni në web faqen tonë të gjitha videot për gjidhënien të cilat përmbajnë informacione të plota dhe të detajuara në lidhje me këto probleme.  Klikoni linkun e bashkangjitur […]

 • Përshëndetje,

  Nëse shenja është hemangiomë, ne në Polikliniken NATAL i trajtojmë me mjaft sukses dhe mund të ju ndihmojmë për zhdukjen e plotë të tyre. Duhet kontrollë dhe fillimi i terapisë sa më shpejt për të p […]

 • Përshëndetje

  Rasti i djalit tuaj duhet të trajtohet me emergjencë. Ngelja e njërit testis lartë pra jo në qesken scrotale paraqet urgjencë dhe duhet sa më shpejt të intervenohet për zbritjen  në vendin e  du […]

 • Përshëndetje, së pari ju uroj për fëmijën tuaj, shëndeti e mbarësia e përcjelltë tërë jetën.

  Sa i përket shqetësimit tuaj: ka mundësi që ka gëlltitur nga procesi i gjidhënies një sasi të pakët të gjakut që m […]

 • Pershendetje jam ni moter e kam djali 6javsh po jam ba marak per ni shej ne dor qe ka dal masi qe ka lind i pash do foto kty mu duk i ngjajshum si foto a ka musi mem nimue qka mi perdor a si tja boj

 • Pershendetje, e kam djalin 4 vjeq dhe ka lindur vetem me njerin testis , mka thon qe kur ti bon 2 vjen nese nuk ju lirohet vet posht duhet me operu por un nuk e kame operu ne moshen dy vjec , a paraqet naj problem […]

 • Pershendetje, Poliklinika NATAL punon çdo dite nga ora 8:00 deri në ora 20:00 dhe per te bere nje kontrolle duhet lene nje termin paraprakisht. Ju lutem kontaktoni numrin +383 48 370 370 dhe do t’ju ndihmoj d […]

 • Pershendejte, me esht vonuar cikli qe 5 dit pra kam pasur me 5 tetor , kam vajzen  1 vjet e gjys dhe e kam ne gjidhenje qfar mund te jet

 • admin changed their profile picture 3 weeks, 4 days ago

 • Përshendetje, kam një pyetje a mund të me tregoj doktori kam djalin 10 ditësh dhe dje nxorri gjak nja goja (si cop e trash gjaku) cila mund të jetë arsyeja dhe a mundet të jetë diqka serioze . Ju kisha lutur t […]

 • asked a new question 1 month ago

  Pershendetje,si jeni kam djalin 2 vjet e gjys deshta me bo ni kontrollte ju a punoni me termine a qysh se nuk e kam kontrollu asnjeher te ju Faleminderit

 • asked a new question 1 month ago

  Pershendetje I/e nderuar,
  Momentalisht jam nene e re, kam pas lindje te hershme ne javes e 28, dhe gjidhenien jam duke e praktikuar me nxjerrjen e qumshtit nepermjet pumpave digjitale. Sasia e qumshtit dhe ecuria […]

 • asked a new question 1 month ago

  pyetje test

 • asked a new question 1 month ago

  vetem test…..

 • asked a new question 1 month ago

  teste

 • asked a new question 1 month ago

  Duke testuar pyetje 

 • Load More
SHPËRNDAJE: